Apie mus


​​​Esame šiuolaikiška mobili sulčių spaudykla. Iš Jūsų užaugintų obuolių išspausime ir pasterizuosime sultis, kurias supilstysime į modernią pakuotę. Visą sulčių spaudimo procesą galėsite stebėti patys!

​Mums svarbu, kad klientų šeimas visus metus džiugintų skanios, natūralios obuolių sultys, todėl dirbame pažangia, sertifikuota sulčių gamybos įranga, padedančia užtikrinti tradicišką obuolių sulčių skonį ir patogų jų vartojimą.

Mieli "Sulčių gijos" draugai 

Dėkojame už bendradarbiavimą dar vieną gražų rudenį, už Jūsų šypsenas ir gražius žodžius. Ačiū už tai, kad pasirinkote mus  ir leidote papildyti Jūsų žiemos atsargas gaiviomis obuolių sultimis.

                                     Iki pasimatymo ir kitą rudenį, lauksime Jūsų! :)

 

KAIP?

Šiuolaikiškai ir rūpestingai. Pirmiausia nuplauname obuolius specialioje vandens talpykloje, tada juos susmulkiname, o gautą masę spaudžiame presu. Išspaustos sultys kaitinamos iki 78-80 oC temperatūros ir išpilstomos į maišelius su integruotu kraneliu.

KUO YPATINGA?

Mūsų sultys įpakuotos į labai praktišką pakuotę, kurią sudaro maišelis ir dėžutė, todėl galėsite mėgautis gėrimu greitai ir patogiai. Sultis galima laikyti iki 24 mėn. kambario temperatūroje. Atidarytos pakuotės sultis galima vartoti net iki 3 mėnesių!

KUO NAUDINGA?

Ypatinga pakuotė išsaugo sultyse esančius vitaminus ir kitas maistines medžiagas, todėl šis natūralus gėrimas ištisus metus gali būti Jūsų šeimos vitaminų ir geros nuotaikos šaltinis.

KO REIKIA?


​Mums reikalingi tik neįpuvę, kiek įmanoma švaresni obuoliai, nes nuo to priklausys Jūsų sulčių kokybė, o visa kita padarysime mes!

Natūrali, turtinga vitaminų atgaiva mažiems ir dideliems – tai laiko patikrinto skonio sultys Jūsų šeimai!

  info@sulciugija.lt
   +370 606 52232 
   A. Kojelavičiaus g. 1, Vilnius

Sulčių gija  Teisės saugomos.
© PigiosSvetaines.lt